Thom van Bergen lacht om bijnaam: "Dat is wel even rondgegaan"

Thom van Bergen scoorde tegen Oekraïne
Thom van Bergen scoorde tegen Oekraïne Foto: © Pro Shots

Thom van Bergen was woensdag weer trefzeker voor Jong Oranje. Voor jonge spits van FC Groningen was het zijn derde doelpunten in het shirt van de beloften. 

Van Noah Ohio kreeg Van Bergen al de bijnaam 'Kleine Aguero'. "Ja, haha, dat is wel even rondgegaan. Dat is wel leuk als Noah dat over je zegt.", vertelt de spits van FC Groningen aan Voetbal International. De concurrenten hebben sowieso een goede band. "Hij gunt het me ook echt. Hij is heel erg betrokken bij mij, dus we gunnen het elkaar allebei. Dat is supermooi, hij kwam zelfs nog naar me toe om me te feliciteren toen ik werd gewisseld, toen wenste ik hem ook nog succes."

Van Bergen was erg blij met zijn treffer tegen de leeftijdsgenoten uit Oekraïne. "Supermooi om te scoren op een eindtoernooi, en ook natuurlijk heel mooi om samen met Luciano op het scorebord te staan", vertelt hij over zijn FC Groningen-maatje, die de 1-0 voor zijn rekening had genomen. "Bij mijn goal was mijn touch een beetje naar de zijkant, toen ging de keeper al door zijn benen, dus ik dacht: ik chip hem. En dat pakte goed uit."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
31/01
Sparta Rotterdam
21:00
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
Bekijk de hele stand