Thom van Bergen na doelpunt: "Zijn niet mijn favoriete maanden"

Thom van Bergen
Thom van Bergen Foto: © Pro Shots

Thom van Bergen was maandagavond belangrijk voor Jong Oranje. Als invaller maakte hij de 1-1, waarmee een punt gered werd in de wedstrijd tegen Engeland.

Van Bergen werd mede door zijn goal gekroond tot man of the match, een hele eer voor de speler van FC Groningen. Na afloop stond de 20-jarige speler ESPN te woorden. "Hartstikke mooi. Ik moet zeggen: de temperatuur zat niet mee. Ik had echt ijskoude voeten. Volgens mij waren het ook mijn eerste twee balcontacten. Ik merkte door de kou dat ik er nog niet eerder een bal tegenaan had gehad vandaag. Maar ja, een doelpunt. Dus dat is hartstikke mooi."

Fresia Cousiño Arias wees Van Bergen erop dat de koudste maanden nog moeten komen. "Ja, dat klopt. Dat zijn niet mijn favoriete maanden. Eerder deze week zaten we ook al in Slowakije, daar is het ook niet bepaald warm. Daar moeten we een beetje aan gaan wennen, maar ik heb toch liever het zomerse weer."

Over de goal zei de aanvaller. "Ja, dit was een makkelijke als je weinig tijd hebt. Misschien was dat een beetje mijn geluk." Toch is het lastig als invaller, zo erkent Van Bergen.  "Ja, lastig. Ook zeker door de koude voeten, haha. Maar je ziet ze soms dingen doen dat je wel denkt: deze gasten kunnen echt heel erg goed voetballen. Maar mooi dat ik hier mee kan spelen en belangrijk kan zijn", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
31/01
Sparta Rotterdam
21:00
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
Bekijk de hele stand