Tika de Jonge beseft: "Je bent niet de eerste die dat zegt"

FC Groningen boekte afgelopen weekend een overtuigende overwinning op ADO Den Haag (1-4). Tika de Jonge was zeer te spreken over de prestatie van zijn ploeg.

"Als je met 3-0 de rust in gaat, dan is dat een uitstekende eerste helft", zegt de 23-jarige middenvelder tegenover RTV Noord. "Maar zeker voor de pauze hadden het er misschien nog meer kunnen zijn. Na de rust gaven we één goede kans weg en die ging erin. Dat is onnodig, maar zelf kan je de wedstrijd veel sneller in het slot gooien. 1-4 is een goede uitslag, maar het had ook veel hoger kunnen uitvallen."

De Jonge ontbrak zelf op het scoreformulier. Het leek wel of de middenvelder niet wilde scoren. "Je bent niet de eerste die dat zegt", lacht hij. "Ik denk dat ik er dit seizoen al drie had kunnen maken na twee wedstrijden. Dat moet beter. Vorige week was het een beetje pech, maar nu was vooral die eerste gewoon niet goed ingeschoten. Mee aan de slag, zou ik zeggen", aldus De Jonge, die vorig seizoen drie keer scoorde.

"Ik hoop meer goals te maken dan vorig seizoen. Het was lekker geweest als ik er nu al één of twee gemaakt had, maar er zijn nog genoeg wedstrijden om dat te gaan doen. En gelukkig heeft de rest er een paar gescoord", besluit hij lachend.

Zet in op FC Groningen tegen PEC Zwolle!

FC Groningen speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties