Vaessen laat weten: "Kansje dat ik daar als derde doelman zou komen"

Etienne Vaessen
Etienne Vaessen Foto: © BSR Agency

Suriname staat op het punt geschiedenis te schrijven door zich mogelijk voor het eerst te kwalificeren voor het WK. Keeper Etienne Vaessen droomt openlijk van ontmoetingen met sterren als Lionel Messi en Cristiano Ronaldo, maar blijft realistisch over de uitdaging die nog voor hen ligt.

"Ik heb niet lang hoeven nadenken toen ik werd gevraagd voor Suriname", vertelt hij. "Er was misschien een kansje dat ik als derde doelman bij Oranje kon komen, maar toen ik de kans kreeg bij Suriname, was de keuze snel gemaakt. De bond is altijd eerlijk tegen me geweest: niet alles zou top geregeld zijn, zoals we dat hier in Nederland gewend zijn. De bus is bijvoorbeeld wel eens vijf of tien minuten te laat. Maar wat maakt dat nou uit? Dat heeft ook wel z’n charme, vind ik."

Voor Vaessen was vooral het sportieve perspectief doorslaggevend. "Wat voor mij het belangrijkste was, is dat de bond een sportief plan had", zegt de doelman, inmiddels voor het tweede seizoen op rij eerste keeper bij FC Groningen. "En dat plan komt tot nu toe nog helemaal uit, met hopelijk volgende week de kers op de taart."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
FC Groningen
18:45
FC Volendam
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
Bekijk de hele stand