Vaessen reageert op commotie: "Ik kan niet tegen mijn verlies"

Etienne Vaessen
Etienne Vaessen Foto: © BSR Agency

Etienne Vaessen was de afgelopen week een van de meest besproken sporters van het land. Zijn interview na de nederlaag tegen Fortuna Sittard riep veel reacties op en vrijwel iedereen had er een mening over. De doelman zelf bleef er echter nuchter onder.

FC Groningen trainde vrijdagochtend in stadion Euroborg. Omdat de velden op sportpark Corpus den Hoorn geen veldverwarming hebben, wijkt de ploeg van trainer Dick Lukkien de laatste tijd vaker uit naar het stadion.

Etienne Vaessen was aanwezig op het trainingsveld. Na afloop keek hij nog even terug op de commotie van de afgelopen week. De doelman gaf aan dat hij de reacties rondom zijn uitspraken niet al te zwaar opneemt en zich er niet snel door laat beïnvloeden.

"Ik vond het ook wel een beetje overdreven", zegt Vaessen tegen RTV Noord. "Ik word wel vaker voor dingen uitgemaakt en misschien doe ik dat af en toe zelf ook met mijn gedrag in het veld. Maar ik denk dat het de laatste tijd juist wel prima gaat, dat ik wel rustig ben geworden."

"En nu gaf ik gewoon een mening over de spelopvatting van Fortuna. Tegenwoordig mag je je mening niet meer geven denk ik. Ja, dan word je misschien slechte verliezer genoemd. Nou, dat ben ik ook, want ik kan niet tegen mijn verlies. Ik maak me er niet zo druk om", aldus Vaessen.

Lees meer:
0 reacties