Vaessen weer van de partij: "Daarvoor ben ik keeper geworden"

Etienne Vaessen
Etienne Vaessen Foto: © Pro Shots

Etienne Vaessen miste de eerste drie duels van het seizoen voor FC Groningen vanwege een schorsing. Tegen Heracles keerde hij terug onder de lat en hield hij de nul, terwijl zijn team met 4-0 won.

Voorafgaand aan de wedstrijd gaf de doelman geen interviews aan de pers. "Ik had geen spreekverbod", begint Vaessen tegenover RTV Noord. "Het leek mij verstandig om de focus op de wedstrijd te houden. Het draait niet alleen om Etienne Vaessen."

"Het was fijn, want daarvoor ben ik keeper geworden. Het begon de laatste weken weer te kriebelen, lekker om zo terug te komen", vervolgt de doelman. 

De doelman had alleen niet veel te doen tijdens het duel tegen Heracles. "Volgens mij heb ik geen redding verricht, maar dat vind ik wel lekker. Normaal heb ik het niet zo rustig dus dat is een compliment aan het team. De nul is voor de keeper heilig. Ja oke, stiekem hoop je op een redding, maar ik slaap er niet minder van", vertelt hij.

Vaessen heeft een fijne zomerstop gehad. "Ik heb een geweldige zomer gehad en ben in heel veel landen geweest. Ik heb de Gold Cup in Amerika gespeeld. Het was een geweldige ervaring. We hebben het aardig goed gedaan en zitten in de laatste rondes van de WK-kwalificatie. Ik hoop dat we de reeks kunnen doorzetten en dan kan het zomaar zijn dat we het WK halen. Heel bijzonder en veel zin in!", aldus de sluitpost van FC Groningen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
31/01
Sparta Rotterdam
21:00
FC Groningen
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
za
14/02
FC Groningen
21:00
FC Utrecht
zo
22/02
FC Twente
12:15
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 19 20 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 FC Twente 19 7 29
7 Sparta Rotterdam 19 -10 29
8 AZ 18 2 28
Bekijk de hele stand