Van Bergen scoorde bijna wondergoal: "Iets teveel naar hem gekeken"

Thom van Bergen bij Jong Oranje
Thom van Bergen bij Jong Oranje Foto: © Pro Shots

Thom van Bergen heeft bij zijn debuut voor Jong Oranje bijna weten te scoren met een omhaal tegen Jong Mexico. Hij noemt daarbij een speler van FC Twente.

De spits wist bijna met een omhaal te scoren. Hij haalt daarbij een andere Eredivisie-speler aan. “Misschien heb ik iets te veel naar Sem Steijn gekeken, dat het daarom in mijn hoofd opkwam. Ik zit hier ook met jongens van Twente, die hebben het erover. Die bal kwam een beetje achter me, ik dacht: ik wip hem omhoog en misschien, in zo’n magisch moment, vliegt hij binnen”, vertelt hij in gesprek met Voetbal International.

Het is iets wat eigenlijk niet past in zijn speelstijl, geeft hij toe. “Ik ben normaal helemaal niet van de acrobatische dingen, maar ja, het zou mooi geweest zijn als hij binnen was gevallen.” De eerste dagen bij Jong Oranje bevallen de aanvaller goed. “Het is een leuke groep, ze vangen mij goed op. Ik kan het goed vinden met veel jongens,” aldus de Noorderling.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
FC Groningen
20:00
NEC Nijmegen
za
15/02
Willem II
21:00
FC Groningen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 PEC Zwolle 21 -6 24
13 Willem II 21 -6 23
14 Heracles Almelo 21 -13 21
15 FC Groningen 21 -13 21
16 Sparta Rotterdam 21 -10 20
17 RKC Waalwijk 21 -19 14
18 Almere City 20 -32 10
Bekijk de hele stand