Van Mosselveld geniet: "We staan er echt te weinig bij stil"

Frank van Mosselveld
Frank van Mosselveld Foto: © BSR Agency

Frank van Mosselveld kon zondagmiddag erg genieten in de Goffert in Nijmegen. Hoewel FC Groningen 2-0 verloor van NEC, hadden de supporters van de thuisclub een prachtige sfeeractie op touwen gezet. 

Ter ere van het 125-jarig bestaan van de club lieten de supporters enorme spandoeken over alle tribunes gaan. Het leverde fantastische beelden op. Ook van Mosselveld, die in het stadion was, kon er enorm van genieten. "Echt een groot compliment voor de supporters. Het was een geweldige belevenis", vertelt hij in De Bestuurskamer. "Mooi ook dat iedereen gehoor gaf aan de oproep, om eerder op de stoeltjes plaats te nemen."

De algemeen directeur van FC Groningen merkt dat dit soort mooie dingen in de voetballerij vaak weinig aandacht krijgen. "Als dit soort acties misgaan, dan raakt iedereen er niet over uitgepraat. Nu is iedereen er na drie minuten over klaar", aldus Van Mosselveld. "We staan, als het mooi en goed gaat, echt te weinig bij dit soort dingen stil."

Lees meer:
0 reacties