Van Nieff geniet van buitenlands avontuur: "Wat je hier meemaakt..."

Yoël van Nieff
Yoël van Nieff Foto: © Pro Shots

Yoël van Nieff heeft het erg naar zijn zin bij Mumbai City. "Het gaat daar heel anders dan in Nederland," vertelt hij in gesprek met Voetbal International.

"Er gebeuren bijzondere dingen met het team," geeft de voormalig FC Groningen-speler aan. “We kregen een kurta aan, een lang overhemd, en een kommetje in onze handen met daarin een lichtje. Met het hele team gingen we kloksgewijs rond een vuur, terwijl we onze kommetjes heen en weer bewogen."

En dat was nog niet alles. “Met een rode vloeistof werd een stip op ons voorhoofd gemaakt. Een ritueel waarvan ze hier geloven dat het kracht zal geven, ook voor ons als team. Ik ben zelf niet gelovig of zo, maar ik vond het weer mooi om mee te maken.”

De profvoetballer speelt sinds 2023 bij Mumbai City. Hij vertelt er regelmatig over tegen vrienden, maar je moet het volgens hem met eigen ogen zien. “Wat je hier meemaakt, kun je niet echt overbrengen. Het is een belevenis. Ik wilde een avontuur en dat heb ik zeker gekregen,” aldus Van Nieff.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
8 FC Groningen 23 -10 27
9 SC Heerenveen 23 -15 27
10 NAC Breda 23 -15 27
11 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand