'Vermoedelijke opstelling FC Groningen: Schreuders in de basis'

Jorg Schreuders viert zijn goal tegen NAC Breda
Jorg Schreuders viert zijn goal tegen NAC Breda Foto: © BSR Agency

FC Groningen speelt zondagmiddag in eigen huis tegen Fortuna Sittard. RTV Noord verwacht de volgende basisopstelling bij de thuisploeg. 

Dick Lukkien heeft zondag waarschijnlijk weer de beschikking over Marvin Peersman en Brynjølfur Willumsson, maar het duo lijkt op de bank te beginnen. Voorin is er nog een vraagteken rond de inzetbaarheid van Mats Seuntjens. De aanvaller moest de training vrijdagochtend vroegtijdig verlaten. Mocht hij niet fit genoeg zijn voor de wedstrijd tegen Fortuna Sittard, lonkt een rentree in de basis voor Jorg Schreuders. De rest van de basisopstelling blijft ongewijzigd.

FC Groningen en Fortuna Sittard trappen zondagmiddag om 14.30 uur af in de Euroborg. 

Vermoedelijke opstelling FC Groningen: Vaessen, Prins, Blokzijl, Ekdal, Rente, De Jonge, Resink, Kwakman, Valente, Schreuders, Van Bergen

Lees meer:
0 reacties