'Voormalig FC Groninger Abraham in beeld bij Eredivisieclub'

Paulos Abraham
Paulos Abraham Foto: © Orange Pictures

FC Twente zou geïnteresseerd zijn in Hammarby-spits Paulos Abraham. Dat schrijft Kristian Sörensen op X

De 24-jarige Abraham is bezig aan een goed seizoen bij Hammarby en geniet de nodige interesse. Volgens Sörensen is Lorient bezig met de komst van de spits, maar er zijn meer Franse clubs die hem volgen. Ook Sporting Kansas City, FC Twente en Royal Antwerp zouden Abraham op de radar hebben. Hammarby wil zo'n 4,5 miljoen euro zien voor de Zweed. 

Abraham is een bekende in de Eredivisie. De spits stond van 2021 tot 2025 onder contract bij FC Groningen. In de Euroborg kwam hij in zestig optreden drie keer tot scoren en gaf hij vier assists. Dit jaar was hij bij Hammarby in achttien optredens al goed voor elf goals en drie assists. 

Zet in op FC Groningen tegen PEC Zwolle!

FC Groningen speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties