'We hebben het in de eerste helft laten liggen, erg jammer en zuur''

Ajax won zondag met 1-2 van FC Groningen. De nummer twee van de Eredivisie had moeite met het goede spel van de Noorderlingen, zag ook doelman Sergio Padt.

"In de eerste helft hebben we goed gevoetbald. Daarin hadden we moeten scoren. We kregen denk ik meer kansen dan Ajax", zegt Padt tegen de NOS. "Het zal toch niet zo zijn dat Ajax in de tweede helft wél scoort, spookt dan door je hoofd. Dat gebeurt wel. Na de rode kaart van Ajax maken we te laat de 2-1. In de eerste helft hebben we het laten liggen. We komen te makkelijk met 2-0 achter na een hele goede eerste helft. Dat is erg jammer en zuur."

Bij de openingsgoal van Anwar El Ghazi leek niemand van Groningen in te grijpen. "Ik heb de beelden nog niet teruggezien. Ik heb niet geroepen dat ik uit mijn doel zou komen. Verdedigers moeten dan altijd meelopen. Ze moeten me altijd beschermen. Morgen gaan we het rustig analyseren. Daar hebben we nu niets aan."

Lees meer: