Willem van Hanegem: "De beste ploeg na PSV? Ik denk FC Groningen"

Willem van Hanegem
Willem van Hanegem Foto: © BSR Agency

PSV is momenteel met afstand de beste club van Nederland. De Eindhovenaren domineren de Eredivisie en laten bovendien aantrekkelijk voetbal zien. Willem van Hanegem deelt die mening, maar vindt niet dat NEC of Feyenoord daar direct achter komt.

Volgens de oud-international is FC Groningen op dit moment de beste ploeg van Nederland na PSV. De Kromme legt uit waarom hij De Trots van het Noorden zo hoog inschat. "Wie de beste ploeg van Nederland is na PSV? Ik denk FC Groningen", zegt Van Hanegem in de Willem & Wessel Podcast

"Dat is allemaal eigen kweek, dat is toch hartstikke leuk? Younes Taha is een heel goede speler. Hij had er drie kunnen maken tegen PSV", aldus Willem van Hanegem. FC Groningen verloor afgelopen weekend nipt met 1-2 van PSV in eigen stadion, nadat het lange tijd op een 1-0 voorsprong had gestaan.

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties