Younes Taha droomt groot: "Dat zou een hele grote eer zijn"

Younes Taha bij FC Groningen
Younes Taha bij FC Groningen Foto: © BSR Agency

Younes Taha hoopt ooit opgeroepen te worden voor de nationale ploeg van Marokko. De speler van FC Groningen speelde al wel voor de beloften. 

Twee jaar geleden won Taha met Marokko Onder 23 de Afrika Cup. "Dat was echt waanzinnig. Ik heb zoveel liefde gekregen van mensen uit Marokko. Je speelt met zó veel goede spelers. Ik heb daar jongens leren kennen die het nu ook goed doen in de Eredivisie, zoals Ismael Saibari en Oussama Targhalline", vertelt hij aan ESPN. "Dat we de titel wonnen was een droom die uitkwam."

Saibari en Targhalline debuteerden al voor de hoofdmacht, maar voor Taha laat dat nog op zich wachten. "Ik heb concurrenten met grote namen in de A-selectie, dus ik acht de kans dat ik er nog voor het WK bij kom niet heel groot", beseft hij. "Maar ik blijf gewoon mijn ding doen. Als hij me oproept, zou dat een hele grote eer zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
FC Groningen
16:45
PEC Zwolle
zo
30/11
Ajax
20:00
FC Groningen
vr
5/12
Excelsior
20:00
FC Groningen
za
13/12
FC Groningen
18:45
FC Volendam
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
Bekijk de hele stand